امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بخشدار دلوار طی پیامی ۲۵ اسفندماه روز شهردار را تبریک گفت

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *تعامل دوطرفه شهرداران و مردم موجب ایجاد شهری پویا و باعث افزایش رضایتمندی  شهروندان می گردد.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور طی پیامی ۲۵ اسفندماه روز شهردار را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است. به نام خدا ۲۵ اسفندماه سالروز شهادت سردار بزرگ دفاع […]

اشتراک گذاری
26 اسفند 1402
کد مطلب : 4611
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*تعامل دوطرفه شهرداران و مردم موجب ایجاد شهری پویا و باعث افزایش رضایتمندی  شهروندان می گردد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور طی پیامی ۲۵ اسفندماه روز شهردار را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است.

به نام خدا
۲۵ اسفندماه سالروز شهادت سردار بزرگ دفاع مقدس شهید حاج مهدی باکری ، نخستین شهردار شهید جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی است که به همین مناسبت در تقویم کشور ما به نام روز شهردار نامگذاری شده است .
بی شک نقش شهرداران در توسعه و عمران ، مدیریت صحیح و کارآمد و مبلمان شهری که به تبع آن ، رفاه و آسایش و نشاط اجتماعی را به دنبال دارد ، بی بدیل و ماندگار است که می بایست عموم جامعه مرهون و مدیون  تلاش های خالصانه و صادقانه مسئولان و مدیران خدوم و دلسوزی شهری باشد که همواره در راستای تحقق این اهداف گام برمیدارند و ضمن تلاشهای مؤثر ، خود را نیز از مشورت با مردم محروم نمی نمایند.
توجه ویژه به نیاز شهروندان و تسهیل گری مسائل و مشکلات پیش روی آنان، برقرای تعامل دو طرفه ، روابط عمومی قوی و پیگیر ، زنده بودن محیط شهری، ترافیک روان و ایجاد زیرساخت های بهینه و مدرن و … همه از مولفه های شهری پویا و امروزی است که امید به زندگی بهتر را برای شهروندان فراهم می نماید .‌
اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ همه شهیدان خصوصا شهردار شهید سردار حاج مهدی باکری بر خود لازم می دانم به پاس تلاش ها و زحمات  همه شهرداران عزیز ایران اسلامی ، استان بوشهر ، علی الخصوص شهرداران شهرستان تنگستان ، مهندس پوررضا شهردار محترم اهرم، سرکار خانم دکتر احمد پیری شهردار محترم آباد و به ویژه مهندس توسلی شهردار محترم دلوار  که در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرشان تلاش میکنند؛ تشکر نمایم .
امیدوارم خدمات و گامهای ارزشمند شما در زمینه توسعه و  انجام پروژه های شهری ،  موجب رضایتمندی شهروندان خوب ، خونگرم  و عزیز قرار گیرد .

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *