امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بازدید دکتر عالی پور بخشدار دلوار از دانشگاه آزاد واحد شهید رئیسعلی دلواری

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: نام دانشگاه آزاد اسلامی دلوار به نام سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری بوده و این نام برای همه تنگستان مقدس است.
اشتراک گذاری
10 تیر 1401
کد مطلب : 313

دکتر عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در بازدید از حوزه امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید رئیسعلی دلواری بیان نمود: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی کمک شایانی به تقویت بنیه علمی و پژوهشی کشور نموده است و این دانشگاه توانسته است تاکنون خدمات زیادی را در حوزه دانش بنیان و اشتغال زایی به  کشور ارائه دهد و در این میان دانشگاه آزاد دلوار نیز قطعا موفق ظاهر شده و انتظار ما از این مجموعه علمی توجه به رشته های مرتبط با شرایط ویژه بخش از قبیل صنایع شیلاتی ، کشتی سازی و گردشگری است که با توجه به ظرفیتهای شهرستان چنین  رشته های مناسبی فضای کسب و کار را در شهرستان و بخش رونق خواهد بخشید .


بخشدار دلوار آینده این دانشگاه را امیدوار کننده دانست و گفت: بحمدلله فضاهای آموزشی در دانشگاه ازاد شایسته دانشجویان است و قطعا ما هم برای برطرف کردن نواقصات این مجموعه تلاش خواهیم نمود.


عالی‌پور تاکید نمود: توقع ما از داشگاه آزاد در تمامی حوزه ها کار تخصصی و دانش بنیان است و یقینا این مهم با وجود  ظرفیت بالای علمی این دانشگاه محقق خواهد شد.


بخشدار دلوار باتوجه به نزدیک شدن سالروز شهادت سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری بیان نمود: دانشگاه آزاد دلوار بعنوان کارگروه کمیته علمی پژوهشی کنگره سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری انتخاب شده و  فعالیت خود را آغاز نموده و با برنامه ریزی انجام گرفته، نقش چشمگیری در معرفی دلاور مرد جنوب  و برگزاری هر چه بهتر کنگره شهید رئیسعلی دلواری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *