امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بازدید بخشدار دلوار از پروژه های عمرانی بندر عامری

عبدالرضا عای‌پور بخشدار دلوار: *دهیاران می بایست تمامی تلاش خود را در راستای جذب و دریافت اعتبارات، و انجام زیرساختهای لازم  جهت ارتقاء و  توسعه روستای خود به کار گیرند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،بخشدار دلوار با همراهی دهیار و اعضای شورای اسلامی بندر عامری از پروژه های زیرساختی و مبلمان روستایی بندر عامری […]

اشتراک گذاری
08 تیر 1402
کد مطلب : 2713
عبدالرضا عای‌پور بخشدار دلوار: *دهیاران می بایست تمامی تلاش خود را در راستای جذب و دریافت اعتبارات، و انجام زیرساختهای لازم  جهت ارتقاء و  توسعه روستای خود به کار گیرند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،بخشدار دلوار با همراهی دهیار و اعضای شورای اسلامی بندر عامری از پروژه های زیرساختی و مبلمان روستایی بندر عامری بازدید نمود.

اولین بازدید بخشدار مربوط به تعویض و نوسازی آب رسانی شبکه داخلی روستا بود که این پروژه مهم  به طول ۳۵ هزار متر و نصب بیش از ۹۰۰ انشعاب خانگی و اتصالات و حوضچه های مربوطه با مبلغ اعتباری ۶۵۰ میلیارد ریال در دست اجرا بوده که می تواند گامی اساسی در جهت حل مشکل آب این بندر باشد .

دومین بازدید بخشدار دلوار سرکشی از پروژه تکمیل دیوار حفاظتی بود که با مبلغ اعتبار یک میلیارد سیصد پنجاه میلیون ریال تاهفته دولت سال جاری به اتمام خواهد رسید.

سومین بازدید بخشدار نیز مربوط به عملیات اجرایی محور اصلی بندر عامری با احداث سنگ فرش و زیباسازی این بلوار به طول ۳۸۰۰متر مربع مبلغ اعتبار ۱۴ میلیارد ریال بود که  تا ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

چهارمین بازدید بخشدار دلوار از احداث و نحوه اجرا سنگ جدول و کانیو کوچه معابر به طول ۳۵۰۰ متر و با مبلغ اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و زیرسازی و آسفالت به طول ۱۵ هزار مترمربع با مبلغ اعتبار ۲۴ میلیارد ریال انجام گرفت که در هفته دولت امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و تقدیم مردم شهیدپرور این بندر خواهد شد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *