امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بازدید بخشدار دلوار از محور دلوار -چاه‌تلخ جنوبی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *با اتمام بهسازی محور دلوار -چاه تلخ جنوبی بار ترافیکی بوشهر دلوار کمتر خواهد شد.* به منظور بررسی و نحوه اجرا بهسازی پروژه آسفالت،بخشدار دلوار از محور دلوار تا علی آباد و علی آباد تا چاه تلخ جنوبی بازدید نمود. بخشدار دلوار در بازدید از محور دلوار علی آباد گفت:محور دلوار […]

اشتراک گذاری
06 تیر 1402
کد مطلب : 2692
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *با اتمام بهسازی محور دلوار -چاه تلخ جنوبی بار ترافیکی بوشهر دلوار کمتر خواهد شد.*

به منظور بررسی و نحوه اجرا بهسازی پروژه آسفالت،بخشدار دلوار از محور دلوار تا علی آباد و علی آباد تا چاه تلخ جنوبی بازدید نمود.
بخشدار دلوار در بازدید از محور دلوار علی آباد گفت:محور دلوار جائینک علی آباد  با اتمام ابنیه ها ، با اجرای  بلوار وسط  با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل استان و شهرستان و دهیاری علی آباد در حال انجام کار است که امید است در ماه های آینده نیز به بهره برداری برسد .
ایشان در ادامه این بازدید بیان نمود: عملیات بهسازی و آسفالت محور علی آباد چاه تلخ جنوبی در محور قدیم دلوار به اتمام رسیده که با نصب علائم ترافیکی و خط کشی تقدیم مردمان این دیار خواهد شد.
وی افزودند: محور قدیم علی آباد  تا چاه تلخ جنوبی باز گشایی شده است که تاکید می‌شود تا نصب علائم ترافیکی رانندگان عزیز با احتیاط کامل در این مسیر تردد نمایند.
ایشان در پایان این بازدید اظهار داشتند که به اداره کل راهداری استان پیشنهاد داده ایم که با وجود اصلاح جاده قدیم علی آباد چاه تلخ در صورت امکان باقیمانده مسیر بوشهر دلوار و دلوار بوشهر نیز یکطرفه گردد  که امیدواریم با پذیرش این پیشنهاد بتوانیم از خطرات احتمالی جلوگیری نماییم.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *