امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

اولین نشست هماهنگی کنگره شهید رئیسعلی دلواری برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *با توجه به برگزاری خوب و موثر کنگره ملی سال گذشته ، یادواره ملی سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری امسال به صورت ویژه متفاوت تر از هر سال در سطح استان و ملی برگزار خواهد شد.* اولین نشست ستاد برگزاری کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری با حضور مسئولین بخش به ریاست […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1402
کد مطلب : 2666
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*با توجه به برگزاری خوب و موثر کنگره ملی سال گذشته ، یادواره ملی سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری امسال به صورت ویژه متفاوت تر از هر سال در سطح استان و ملی برگزار خواهد شد.*

اولین نشست ستاد برگزاری کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری با حضور مسئولین بخش به ریاست بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره مقام و جایگاه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری گفت: تمام هدف و تلاش ما برگزاری مراسمی در خور شأن و شناساندن دلاورمردیهای شهید رئیسعلی دلواری به جامعه داخلی و خارجی خواهد بود.
عالی پور در ادامه سه برنامه پیشنهادی خود را برای یادواره امسال این شهید بزرگوار بیان نمود و افزود : یکی از اصلی ترین و مهمترین برنامه پیشنهادی ما دیدار با مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) است که مقرر گردید با هماهنگی با آیت الله صفایی نماینده محترم ولی فقیه در استان و پیگیری امام جمعه محترم بخش دلوار این برنامه محوری پیگیری گردد .
ایشان در ادامه بیان نمود: دو برنامه پیشنهادی دیگر برگزاری مراسم یادواره در مرکز کشور و دیگری نیز برگزاری همایش سردمداران مبارزه با استعمار و تجاوز بیگانگان از قبیل سردار حاج قاسم سلیمانی ، میرزاکوچک خان جنگلی ، باقرخان و احمد خان تنگستانی و …. می باشد که این برنامه ها هم مقرر شد با پیگیری فرمانداری محترم تنگستان و هماهنگی با مقامات ارشد استان در دستور کار قرار گیرد .
بخشدار دلوار با توجه به برگزاری برنامه های متعدد در سنوات گذشته کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری در بخش دلوارگفت: مراسمات ایام شهادت شهید رئیسعلی دلواری با توجه به تبلیغات محیطی و رسانه ای در سطح بخش،شهرستان و استان ویژه برگزار خواهد شد.
ایشان یکی از مهمترین مراسم ها را مانور و رژه دریایی با نمایش قدرت نیروی دریایی سپاه پاسداران اسلامی و مرزداران خلیج همیشه فارس بخصوص مردمان دیار شهید رئیسعلی دلواری دانست و گفت: امسال رژه دریایی نیروی دریایی سپاه پاسداران با هماهنگی پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بندرعامری در سطح فرا ملی و گسترده برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *