امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی بخشداری دلوار

استفاده ازتجهیزات ایمنی اولویت کاری همه قرار گیرد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: از فعالیت صیادان و گردشگران دریایی بدون تجهیزات ایمنی و نجات غریق جلوگیری شود.
اشتراک گذاری
17 اسفند 1400
کد مطلب : 822

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در جلسه شورای اداری که با موضوع تسهیلات سفر برگزار شد ضمن تبریک ۱۶ اسفندماه  روز قرانی بوشهر گفت: این روز مبارک که به مناسبت تولد آیت الله میرزا معتقد اهرمی نویسنده قرآن رمزدار و به ابتکار حضرت آیت الله صفایی بوشهری روز قرآنی استان بوشهر نامگذاری شده است را باید گرامی داشت و برنامه ریزی لازم را در خصوص فعالیت های قرآنی انجام داد.

ایشان در ادامه از زحمات پنج ساله بخشدار سابق دلوار تشکر کرد و گفت:تلاش های بخشدار سابق دلوار قابل تقدیر است و اینجانب نیز با خود عهد بسته ام که در  طول دوران  مسئولیت  خود هر کاری که جهت خدمت به مردم باشد را به نحو احسن و شایسته انجام دهم .
بخشدار دلوار با توجه به جایگاه دلوار در تمامی حوزه ها گفت:از ظرفیتهای موجود در بخش به نحو احسن در جهت تحول اساسی و ارتقا بخش  استفاده خواهیم نمود.

عالی پور بیان نمود: اصل کارشناسی در مسیر و جهت توسعه استفاده شود و جایگاه تجاری، صیادی و گردشگری دلوار را یک ظرفیت استانی و کشوری دانست و بیان نمود:سرمایه گذاران در شهر و بخش دلوار روند اجرایی  طرح ها را سرعت بخشند و مجتمع های تجاری فعال جشنواره های عیدانه را جهت جذب گردشگر در این مراکز فعال نمایند.
بخشدار دلوار با تاکید بر اصل کار و اهداف نظام جمهوری اسلامی گفت:استمرار در پیگیری تا دریافت نتیجه در اولویت رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد.

بخشدار دلوار با توجه به صلاحیت کاری برخی سرمایه گذاران گفت:دستگاها مربوطه تمامی وضعیت مجوزات داده شده و روند کاری و انجام پروژه ها را به بخشداری اعلام نموده و در واگذاری اراضی بخش بر تائیدیه  صلاحیت سرمایه گذاران در خصوص توان اجرایی و مالی آنان یقین حاصل نمایند .
ایشان با توجه ظرفیت های گردشگری و مهمان پذیر بودن بخش بیان نمود: تمامی نهادها و ادارات خدمات رسان بخصوص آبفا شهرستان مدیریت تامین آب و بهداشت آب آشامیدنی را در ساحل دلوار و دیگر نقاط گردشگری بخش را داشته باشند.

ایشان با توجه به بیماری کرونا ضمن آمادگی کامل مراکز بهداشتی درمانی و اورژانس های جاده ای و امداد نجات هلال احمر گفت:همه مراکز درمانی در ایام نوروز عملیاتی و خدماتی درخور شان مردم کشور عزیزمان ارائه دهند.
ایشان در پایان افزودند: نرخهای اقامتگاها و بوم گردی‌ها و کشتی و قایق های تفریحی طبق دستورالعمل ها توسط دستگاهای مربوطه انجام و با نصب بنر در سطح بخش اطلاع رسانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *