امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

یادواره شهدا گمنام و ده شهید شهر دلوار با حضور دریادار تنگسیری برگزار شد+ تصاویر

دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه انقلاب اسلامی : *نیروی دریایی سپاه کاملاً مسلط بر خلیج‌فارس است.* فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه خلیج فارس در امنیت کامل قرار دارد گفت: نیروی دریایی سپاه در حوزه هوایی، سطحی، زیر سطحی بر خلیج فارس تسلط کامل دارد و تمام تحرکات دشمنان را کنترل و رصد […]

اشتراک گذاری
22 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 2523
دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه انقلاب اسلامی : *نیروی دریایی سپاه کاملاً مسلط بر خلیج‌فارس است.*

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه خلیج فارس در امنیت کامل قرار دارد گفت: نیروی دریایی سپاه در حوزه هوایی، سطحی، زیر سطحی بر خلیج فارس تسلط کامل دارد و تمام تحرکات دشمنان را کنترل و رصد می‌کند.

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه انقلاب اسلامی شرکت در یادواره ۲ شهید گمنام و ۱۰شهید شهر دلوار تنگستان با اشاره به افزایش روز افزون توانمندی نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: روز به روز تجهیزات مهم پیشرفته نظامی به امکانات نیروهای مسلح اضافه می‌شود که ساخته دست جوانان ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: این تجهیزات در وزارت دفاع و پشتیبانی و نیروهای مسلح، تحت فرمان و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا توسط جوانان ایران اسلامی طراحی، ساخته و وارد نیروهای مسلح می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در طراحی و ساخت تجهیزات نظامی پیشرفته در نیروهای دریایی و زمینی سپاه و ارتش، و هوا فضا کارهای بزرگی صورت گرفته است اضافه کرد: با این تجهیزات و نیروهای توانمند، روز به روز آمادگی‌ها در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بیشتر می‌شود.

تنگسیری به وضعیت خلیج فارس پرداخت و تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس از آمادگی کامل و بالایی برخوردار است و تردد شناورهای دشمن در خلیج فارس همواره تحت نظر و رصد شبانه‌روزی قرار دارد.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه در حوزه هوایی، سطحی، زیر سطحی  بر خلیج فارس تسلط کامل دارد تصریح کرد: ارزیابی ما در زمینه امنیت خلیج‌فارس مثبت و این آبراه استراتژیک در امنیت کامل قرار دارد.

بر اساس این گزارش،  یادواره شهدای دلوار و ۲ شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس شامگاه پنجشنبه در پارک کوثر محل تدفین دو شهید خوشنام شهر دلوار با حضور خانواده معظم شهدا، فرمانده نیروی دریایی سپاه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار تنگستان،بخشدار دلوار ،امام جمعه دلوار و خورموج ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و بخش دلوار و تعدادی از مسئولان برگزار و از خانواده شهید رئیس علی دلواری و شهدای ۸ سال دفاع مقدس شهر دلوار تجلیل شد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *