امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

پیام گرامی داشت روز معلم توسط بخشدار دلوار

علم و دانش، زینت و زیور جامعه بشری است و معلمان طلایه داران این زیبایی و آراستگی هستند.
اشتراک گذاری
11 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 572

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در پیامی فرا رسیدن روز معلم و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رشد، توسعه و تعالی  هر جامعه ای  در سایه آموزش و پرورش صحیح محقق میگردد و این خود رسالتی بزرگ و  مهم را برای متولیان امر تعلیم و تربیت تکلیف می نماید.
دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه «شهید مرتضی مطهری» و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم، یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه ،زیباترین جلوه های سوختن و ساختن در عرصه تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین ودانش ، اخلاق و دانایی ، ادب و اندیشه زینت بخشیده اند.
به یقین علم و دانش، زینت و زیور جامعه بشری و پایه و اساس سعادت، پیشرفت و اقتدار یک کشور است و هر گونه تلاش و مجاهدتی در این راه، نوعی جهادی مقدس و شایسته تکریم است و هفته بزرگداشت مقام معلم، فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی نماییم که کاروان زندگی بشر، در مسیر حرکت خود هرگز از قافله‌ سالاری و طلایه داری ایشان بی نیاز نبوده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره متفکر و اندیشمند بزرگ شهید مرتضی مطهری و همه شهدای فرهنگی، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و تقارن آن با عید سعید فطر  را به عموم تلاش گران عرصه علم و آگاهی به ویژه اساتید، معلمین و فرهنگیان پرتلاش بخش دلوار  تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحمات آنان، توفیق، تندرستی و سربلندی  این عزیزان را جهت انجام رسالت اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن اسلامی  از درگاه ایزد منان خواستارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *