امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام تبریک بخشدار دلوار به مناسبت ۲۱ فروردین؛ سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باعث شکوفایی و بالندگی همه جانبه و فراگیر روستاها با همکاری مشترک شوراهای اسلامی و دهیاران گردیده است.* بخشداردلوار طی پیامی ۲۱ فروردین سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ به دست مبارک حضرت امام خمینی (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت. به گزارش روابط […]

اشتراک گذاری
21 فروردین 1402
کد مطلب : 2281

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار:

*بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باعث شکوفایی و بالندگی همه جانبه و فراگیر روستاها با همکاری مشترک شوراهای اسلامی و دهیاران گردیده است.*

بخشداردلوار طی پیامی ۲۱ فروردین سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ به دست مبارک حضرت امام خمینی (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار متن پیام به شرح زیر می باشد:
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل گردید و با توجه به اهمیت مسأله مسکن محرومان به فاصله کوتاهی پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی طی پیام مهمی در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۵۸ اقدام به افتتاح حساب ۱۰۰ و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نمودند.
این اقدام باعث ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تامین مسکن خصوصا برای محرومین در روستاها بود که اکنون با گذشت حدود ۴۴ سال این حرکت مقدس به تکامل و رشد خود رسیده و شاهد شکوفایی و بالندگی روستاها با برنامه ریزی و تلاش این نهاد مقدس به ویژه در بخش تامین مسکن نیازمندان هستیم .
لزوم هماهنگی مجموعه مدیریتی روستا همچون شوراهای اسلامی و دهیاران و ارتباط موثر آنان در جهت بسترسازی توسعه پایدار همه جانبه روستا به ویژه همراهی و همکاری آنان ؛ مسیر  آبادانی و پیشرفت روستا را هموار نموده و به تبع آن باعث ایجاد مهاجرت معکوس می گردد که این خود می تواند باعث توجه ویژه به اقتصاد روستا محور و استفاده از ظرفیت موجود در روستاها گردد.
اینجانب ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس این نهاد به مجموعه مدیران، کارکنان و تمامی دست اندرکاران پرتلاش بنیاد مسکن استان عزیزمان بوشهر، به ویژه شهرستان تنگستان و بخش دلوار اظهارامیدواری می نمایم که  در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و تدابیر دولت خدمتگزار، بتوانیم در راستای توسعه و عمران و نیز مقاوم سازی مساکن روستایی بیش از پیش، قدم های موثری را برداریم.
عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *