امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار : بسیج همواره ، همراه و همگام و خدمتگزار مردم و حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هست. به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،  عبدالرضا عالی پور طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است: هفته بسیج یادآور از خودگذشتی های  […]

اشتراک گذاری
30 آبان 1401
کد مطلب : 1452
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار :
بسیج همواره ، همراه و همگام و خدمتگزار مردم و حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هست.

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،  عبدالرضا عالی پور طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است:

هفته بسیج یادآور از خودگذشتی های  فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده است.
از بدو شروع انقلاب اسلامی ایران و با تدبیر امام راحل (ره) نهاد مقدس بسیج شکل گرفت و از آن زمان تاکنون این مجموعه همواره و هر زمان و هر مکانی  که لازم بوده پای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران ، استوار و مستحکم ایستاده اند و همیشه در صحنه بوده و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی می باشند و در مواقع حساس، توانسته اند مظهر اتحاد و انسجام ملی باشند.
بسیج در کنار مردم و همراه مردم و دیگر نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلفی چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل، زلزله و نیز در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا نقش بی بدیلی را داشته که شایسته تقدیر است.

اینجانب آغاز هفته بسیج را به همه بسیجیان  مردم شریف استان بوشهر، شهرستان تنگستان  خصوصا بسیحیان بخش دلوار تبریک عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که شجره طیبه بسیج، در میدان دفاع از منافع ملی، همچنان، در کسب مدال افتخارِ خدمتِ به مردم و نظام عزیز جمهوری اسلامی، بیش از پیش بارور و قرین توفیق، سرفرازی و سربلندی باشد.

عبدالرضا عالی پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *