امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار

عبدالرضاعالی پور بخشدار دلوار:  *هدف خبرنگاران متعهد و متخصص در رسالت کاری خود، انعکاس اخباری و وقایعی می باشد  که موثر در راستای اصلاح امور جامعه است.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور طی پیامی روز خبرنگار را گرامی داشت. متن پیام ایشان بدین شرح است؛ به نام خدا در دنیای امروزی […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1402
کد مطلب : 2970
عبدالرضاعالی پور بخشدار دلوار:  *هدف خبرنگاران متعهد و متخصص در رسالت کاری خود، انعکاس اخباری و وقایعی می باشد  که موثر در راستای اصلاح امور جامعه است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور طی پیامی روز خبرنگار را گرامی داشت. متن پیام ایشان بدین شرح است؛

به نام خدا
در دنیای امروزی نیاز به آگاهی و اطلاع رسانی جزء لاینفک زندگی فردی و اجتماعی است و اطلاعات و اخبار پیش نیاز توسعه و پیشرفت هر جامعه ای قلمداد می گردد .
نیاز جامعه سعادتمند و رو به رشد،  اخبار و اطلاعات صادقانه مبتنی بر امیدآفرینی  و تقویت انگیزش مردمان آن جامعه است که این مهم بر عهده  کسانی است که هم متعهد هستند و هم متخصص و بر این امر نیز التزام عملی دارند .
بی شک هدف خبرنگار در انجام رسالت کاری خود صرف اشتغال و شهرت نیست بلکه هدف رسیدن به اهداف مقدسی است که در راستای اصلاح جامعه و بهره وری در جهت خدمت به عموم مردم است .
خبرنگاران  به دنبال کشف حقیقت هستند  و هدف از  بیان حقیقت نیز هر چند تلخ و یا شیرین باشد ، چیزی به جزء رفع مشکلات و یا تشویق و ترغیب و ایجاد نشاط و روحیه امید در جامعه نیست و اگر به غیر از این باشد و اهداف شخصی یا جناحی و سلیقه ای مد نظر  باشد، نتیجه عکس داشته و بازخوردی غیر اصلاحی و مایوس کننده خواهد داشت .
هفدهم مرداد‌ماه یادآور فداکاری، ایثار و تلاش خبرنگارانی است که بهترین اوقات و فرصت های  خود را صرف آگاهی ، بصیرت و بیداری جامعه می‌کنند و در این مسیر مقدس، از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .
خبرنگاران واقعی و متعهد می توانند  طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم و بازویی توانمند برای مسئولین باشند . قشر زحمتکشی که در هر رویداد، بحران و اتفاق کوچک و بزرگ همواره آماده‌باش هستند تا افکار عمومی را با اخبار و گزارش‌های مستند ، صادقانه و حرفه‌ای ، در مسیر صحیح هدایت قرار دهند .
می بایست درود فرستاد بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و جز به حقیقت و راستی قلم نمی زنند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام عرصه خبر و اطلاع رسانی، خصوصا شهید محمود صارمی ، روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه کشور، استان بوشهر ، شهرستان تنگستان ، بویژه بخش دلوار که در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی خصوصا  خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز دولت مردمی ایران قوی اهتمام می ورزند ، تبریک و تهنیت عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که در سایه تلاش همگان ، شاهد پیشرفت ،  توسعه و شکوفایی کشور عزیزمان ایران ، استان، شهرستان و بخش دلوار باشیم .

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *