امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت هفته کار و کارگر

عبدالرضا عالی‌پوربخشدار دلوار: *کارگران به عنوان اصلی ترین و مهم ترین نیروی محرکه اقتصاد کشور هستند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور طی پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است؛ به نام خدا کار مایه حیات بشر و زندگی  است و بی شک کارگران پیشگامان […]

اشتراک گذاری
06 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 2394
عبدالرضا عالی‌پوربخشدار دلوار: *کارگران به عنوان اصلی ترین و مهم ترین نیروی محرکه اقتصاد کشور هستند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور طی پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است؛

به نام خدا
کار مایه حیات بشر و زندگی  است و بی شک کارگران پیشگامان عرصه زندگی  و از شریف ترین طبقه اجتماع هستند. آنانی که چرخش دست و بازوی انها باعث چرخش چرخه های‌ زندگی جامعه می باشند.
رمز پیشرفت و توسعه ی پایدار یک کشور سرمایه ی انسانی کارآمد، پرتوان و فعال است و کارگران در سنگر کار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان اصلی ترین و مهم ترین  نیروی محرکه‌ی چرخه‌‌ی اقتصاد ، نقشی برجسته و ویژه‌ ای را  ایفا می کنند.
بزرگداشت روز کارگر در ایران اسلامی برخاسته از مبانی اعتقادی، دینی و ارزش های ملی است به طوری که هم در گفتار ائمه معصومین (ع) و هم رهبران دینی و سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نقش و جایگاه این قشر زحمت کش به صورت ویژه اشاره رفته است .
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تمامی مجاهدان کار و کارگری و  تلاشگران عرصه عمران و  سازندگی، فرارسیدن هفته جهانی کار و  کارگر را به همه کارگران شریف و زحمتکش ایران زمین به ویژه کارگران  عزیز و پرتلاش در استان بوشهر و شهرستان تنگستان علی الخصوص بخش دلوار و همچنین متولیان و مسئولین پرتلاش حوزه تعاون ، کار و کارگری  تبریک عرض نموده و اظهار  امیدواری می نمایم که  با همت ستودنی تلاش‌گران این عرصه، شاهد افزایش بهره‌وری و رونق  تولید و اعتلای عمران ،  آبادانی، توسعه و پیشرفت  ایران اسلامی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *