امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اعتماد ، انسجام و پیوند متقابل مردم و نیروهای انتظامی ، ضامن امنیت ، آرامش و انضباط اجتماعی خواهد شد.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار طی پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است. به نام خدا هفته نیروی […]

اشتراک گذاری
14 مهر 1402
کد مطلب : 3289
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اعتماد ، انسجام و پیوند متقابل مردم و نیروهای انتظامی ، ضامن امنیت ، آرامش و انضباط اجتماعی خواهد شد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار طی پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است.

به نام خدا
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تقدیر از ایثارگرانی است که با گامهای محکم و استوار و در راستای برقراری امنیت پایدار، سربلندی، ایجاد انضباط اجتماعی  آسایش و آرامش مردمان عزیز ایران و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ، خالصانه و مجدانه از هیچ تلاشی دریغ ننموده و جان بر کف در این مسیر مقدس ثابت قدم بوده و هستند و با نثار جان خود و تقدیم شهیدانی مظلوم ، دین خود را به وطن خویش همواره ادا نموده اند.
بی شک اقتدار هر کشوری بستگی به اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی آن کشور دارد و مردم شریف جمهوری اسلامی ایران خوب می دانند که نیروهای نظامی و انتظامی کشور همواره حامی و مدافع مردم و پاسداران امنیت و آرامش آنان بوده و هستند و این اعتماد و انسجام خود بستر مناسبی جهت ایجاد فضای همدلی و همکاری  بوجود می آورد که نتیجه آن چیزی جزء ارتقاء امنیت داخلی جهت رفاه حال مردم نخواهد بود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، هفته نیروی انتظامی را خدمت سبزجامگان عرصه نظم و امنیت و مرزبانان غیور فراجا تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های شبانه روزی ، بی‌دریغ، بی‌وقفه و جانفشانی‌های فرماندهان، کارکنان و ماموران مخلص و زحمتکش انتظامی کشور به ویژه نیروهای خدوم انتظامی و مرزبانی استان بوشهر ، شهرستان تنگستان علی الخصوص بخش دلوار قدردانی می‌نمایم و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم.

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *