امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست بررسی مشکلات دهستان بوالخیر در بندر بوالخیر

نشست نماینده مردم در مجلس و بخشدار دلوار و مدیران با شورا و دهیاران در دهستان بوالخیر برگزار شد. به دعوت شوراری اسلامی و دهیاری بندر بوالخیر نشستی با حضور دکتر کرمی نماینده ی محترم مجلس ،دکتر عالی پور بخشدار محترم بخش دلوار،ریاست محترم شورای بخش و اعضای محترم ،مدیریت محترم ابفای شهرستان و بخش،معاونت […]

اشتراک گذاری
14 آبان 1402
کد مطلب : 3469
نشست نماینده مردم در مجلس و بخشدار دلوار و مدیران با شورا و دهیاران در دهستان بوالخیر برگزار شد.
به دعوت شوراری اسلامی و دهیاری بندر بوالخیر نشستی با حضور دکتر کرمی نماینده ی محترم مجلس ،دکتر عالی پور بخشدار محترم بخش دلوار،ریاست محترم شورای بخش و اعضای محترم ،مدیریت محترم ابفای شهرستان و بخش،معاونت محترم بنیاد مسکن شهرستان و کارشناسان بنیاد،ریاست محترم برق دلوار و کارشناسان و اعضای محترم شوراها ودهیاران دهستان بوالخیر در مسجد امام رضا(ع)بندر بوالخیر برگزار گردید.

*عمده مشکلات دهستان پیرامون مشکلات اب،برق،راه و جاده و بهداشت و درمان بیان گردید*
ریاست محترم شورای بخش و دهیاران و شوراهای دهستان هم به بیان مشکلات پرداختند.
ریاست محترم شورای بندر بوالخیر ضمن تشکر از حضور مسئولین و مدعوین محترم و تلاشهای بی وقفه ی دکتر کرمی نماینده ی محترم ، به بیان و تشریح مشکلات دهستان و مرکز دهستان پرداختند
محمود خلیلی کمبود اب در فصول گرم سال و فرسودگی خطوط انتقال و شبکه های داخلی وقبوض نجومی را از عمده مشکلات دانستند .در خصوص افت ولتاژ برق و توسعه ی شبکه ی داخلی برق هم از مشکلات دیگر دهستان برشمردند .در حوزه ی بهداشت و درمان ،برخلاف وعده و وعیدهای مکرر تا کنون مرکز جامع و سلامت شهید بوالخیری دهستان بوالخیر شبانه روزی نشده است و همچنین این مرکز فاقد امبولانس میباشد .
سایت پسماند هم بدلیل عدم تخصیص اعتبارات بلا تکلیف مانده است .در حوزه ی بنیاد مسکن درخواست تملک و واگذاری اراضی به اهالی محترم و تعیین تکلیف اسناد مالکیت املاک واگذاری قبل ،به مالکین.درحوزه ی گمرکات هم ساماندهی و ترمیم بنای ساختمان گمرک بندر بوالخیر مورد مطالبه واقع گردید .درحوزه ی ورزش و جوانان نیز تخریب کف پوش سالن و چمن مصنوعی هم از مطالبات مطروحه بود.
مسئولین و مدیران محترم هم در مبادرت به  پاسخ  سوالات مطروحه نمودند.
دکتر عالی پور بخشدار محترم دلوار ضمن دفاع از عملکردهای مدیران بخش و شهرستان ،بیان نمودند هرچند رضایت نسبی حاصل گردیده است ولی کافی نیست و نیاز به تلاش مضاعف دارد.
درپایان هم دکتر کرمی نماینده ی محترم ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده در خصوص مشکل راه و جاده بیان نمودند ضمن تعریض جاده ی فعلی ،اعتبار راه اندازی و تکمیل بزرگراه بوشهر ،دیر جذب شده است و به زودی شاهد شروع به کار مجدد این پروژه میباشیم.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *