امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

مسئولین دستگاه اجرایی وظایف ذاتی خود را فراموش نکنند

قبول داریم که منابع دولتی محدود است و مشارکت مردم هم امری ضروریست اما مسئولین دستگاه های اجرایی هم نباید وظایف ذاتی خود را فراموش کنند.
اشتراک گذاری
03 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 634

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عالی پور بخشدار دلوار در جمع مردم روستای چاه تلخ جنوبی ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بیان داشت؛ متاسفانه در بخش دلوار در برخی از زیرساخت ها خصوصا آب و راه و برق دچار مشکل جدی هستیم و توقع بحق مردم از مسئولین دستگاههای اجرایی توجه جدی به این امورات هست.

بخشدار دلوار در ادامه بیان داشت؛ قبول داریم که از نظر منابع مالی دولت در محدودیت قرار داریم اما این دلیل نمیشود که توقع هم داشته باشیم در خدمات دولتی که وظایف ذاتی دستگاه های اجرایی است صرفا با مشارکت دهیاریها و مردم امورات زیربنایی را انجام دهیم و مسئولین امر می بایست در جهت تامین منابع مالی اجرای پروژه های خود تلاش جدی نموده و رایزنی های خود را جهت جذب اعتبار از منابع استانی و ملی افزایش دهند.

عالی پور در عین حال مشارکت مردمی را هم در زمینه های مختلف امری ضروری دانست و گفت؛ هدف از تشکیل شوراها نیز به منظور مشارکت در امر عمران و توسعه و نیز رفع مشکلات مردم هست اما این مشارکت مردمی نباید باعث بی انگیزه شدن پیگیری مسئولین امر در جهت جذب منابع دولتی گردد.

بخشدار دلوار در پایان با اشاره به مشکلات مردم روستای چاه تلخ جنوبی در خصوص برق و راه گلزار شهدای روستا و نیز دسترسی مردم به جاده ساحلی قول داد موضوع از طریق مدیران دستگاهای مرتبط پیگیری جدی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *