امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

جلسه شورای آموزش و پرورش بخش دلوار برگزار شد.

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش دلوار: *تقویت بنیه علمی و ایجاد فضاهای آموزشی ، وظیفه همه ما در قبال جوانان و نوجوانان این مرزو بوم خواهد بود.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار پیرامون بررسی موضوعات مختلف آموزشی  و تدوین اوقات فراغت ، در […]

اشتراک گذاری
09 مرداد 1402
کد مطلب : 2919
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش دلوار: *تقویت بنیه علمی و ایجاد فضاهای آموزشی ، وظیفه همه ما در قبال جوانان و نوجوانان این مرزو بوم خواهد بود.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار پیرامون بررسی موضوعات مختلف آموزشی  و تدوین اوقات فراغت ، در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.
بخشدار دلوار در این نشست ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) گفت:یکی از اهداف مهم ما در امر آموزش ، ایجاد فضای مناسب و در خورشان برای محصلان و جوانان آینده ساز این مرز و بوم است که در همین راستا با پیگری های مکرر بخشداری و فرمانداری ، نماینده محترم مردم در مجلس و نوسازی مدارس و خیرین مدرسه ساز ، فضای مورد نیاز برخی مدارس در حال افزایش و برخی مدارس  نیمه کاره نیز ، عملیاتی اجرایی انها آغاز خواهد شد.
ایشان در ادامه بیان نمودند: با تشویق خیرین و ورود آنها در امر مدرسه سازی و تسهیل واگذاری امتیاز مدارس غیر انتفاعی قطعا فضای مناسبتری در امر آموزش و توسعه فضای آموزشی فراهم  خواهد شد.
عالی‌پور در ادامه با توجه به فرارسیدن ایام تعطیلی دانش آموزان گفت: آموزش پرورش دلوار و دیگر نهادهای فرهنگی دولتی و  خصوصی در امر آموزش ، تلاش نمایند اوقات فراغت دانش آموزان را برحسب شناسایی  توانمندی ها و علاقه مندی  دانش آموزان برنامه ریزی کنند .
بخشدار دلوار در ادامه بیان نمود: پروژه مهر سال جاری مثل سالهای گذشته با ورود شهرداری و دهیاران و شورای اسلامی روستاهای بخش دلوار جهت بازگشایی مدارس انجام گیرد.
ایشان در پایان  با توجه به دغدغه و مطالبه فرهنگیان در امر مسکن گفت:مشکلات حوزه مسکن فرهنگیان بخش را با پیگیری موثر و مکاتبه با مقامات استانی با جدیت دنبال خواهیم نمود.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *