امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

تکریم و معارفه مدیر گمرکات بندر دلوار و بوالخیر

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اقتصاد دریا محور یکی از قدیمی ترین و ریشه دارترین و مهمترین حوزه های  اشتغال مردم بخش دلوار بوده و هست. مراسم تکریم و معارفه مدیران گمرک بندر دلوار و بوالخیر با حضور بخشدار دلوار ،معاون گمرک استان ،مدیران تعاونی لنجداران بخش و دیگر مسئولان در بخشداری دلوار برگزار شد. بخشدار […]

اشتراک گذاری
10 بهمن 1401
کد مطلب : 1707
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اقتصاد دریا محور یکی از قدیمی ترین و ریشه دارترین و مهمترین حوزه های  اشتغال مردم بخش دلوار بوده و هست.

مراسم تکریم و معارفه مدیران گمرک بندر دلوار و بوالخیر با حضور بخشدار دلوار ،معاون گمرک استان ،مدیران تعاونی لنجداران بخش و دیگر مسئولان در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن تبریک دهه مبارک فجر در این نشست گفت:مردم بخش دلوار سابقه‌ای دیرینه در حوزه اشتغال با دریا و ارتباط با گمرک دارند.
وی افزود:تعاملات مردم با گمرکات همواره  متقابل و سازگار با منافع طرفین بوده و هست .
ایشان ضمن تقدیر از استاندار محترم در پیگیری مشکلات اساسی ملوانان گفت:انتظار ما از مسئولین کشوری در حوزه اشتغال مردم بخصوص ساماندهی کالای همراه  ملوان در جنوب کشور ،مشورت با مسئولان استانی به ویژه مردم که مستقیم با این اشتغال سر کار دارند می باشد که در این صورت ، راهکارها و مصوبات مناسب در این حوزه ، منتج به نتیجه خواهد شد و گرنه هر طرح و ایده ای بدون استفاده از خرد جمعی و توجه ذی نفعان بومی استان ابتر خواهد ماند و ضمانت اجرایی نخواهد داشت .
عالی‌پور بخشدار دلوار ضمن تاکید بر دفاع مدیران گمرک از حقوق دولت بیان نمود: گمرکات بخش دلوار با همکاری دستگاههای مربوطه ،مشکلات مردم در حوزه اشتغال  و کالای همراه ملوان را کاسته و رضایت مردم را در این زمینه ایجاد نمایند چرا که مردم ولی نعمتان ما هستند و توجه به خواسته های بحق آنان جزء وظایف ذاتی همه مسئولین نظام می باشد .
بخشدار دلوار هماهنگی نرخ های خدماتی در بنادر دلوار و بوالخیر را یک امر مهم  دانست و گفت: برای جلب رضایت لنجداران و تعاونی های خدمات رسان در این حوزه ،جلسه کمیته نرخ گذاری با حضور مسئولان مربوطه در این دو بندر برگزار و قیمتها  مصوب نیز اطلاع رسانی خواهد شد.
ایشان در ادامه افزود: با در خواست متولیان حمل کالای همراه ملوان و پیگیری این بخشداری یگان خودروهای حمل بار در بندر دلوار نوسازی خواهد شد.
بخشدار دلوار ضمن قدردانی از زحمات مدیران سابق گمرک گفت: دو مدیر گمرک بندر دلوار و بوالخیر  در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی و جلب رضایت مردم از هیچ گونه تلاشی دریغ و کوتاهی ننموده اند و همیشه با سعه صدری که داشتند ماموریت خود را به خوبی انجام داده اند .
در پایان این نشست از زحمات آقای فرشاد فروزان و آقای سعید زمانی تقدیر و آقای مختاری جهت مدیریت در گمرک بندر دلوار و آقای جامه شورانی در گمرک بندر بوالخیر معارفه گردیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *