امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بخشدار دلوار و دبیر حزب جامعه اسلامی کارگران استان طی پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *کارگران به عنوان اصلی ترین و مهم ترین محور جهش تولید در بستر مشارکت مردمی هستند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار و دبیر حزب جامعه اسلامی کارگران استان طی پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است؛ به نام […]

اشتراک گذاری
06 اردیبهشت 1403
کد مطلب : 4897
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*کارگران به عنوان اصلی ترین و مهم ترین محور جهش تولید در بستر مشارکت مردمی هستند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار و دبیر حزب جامعه اسلامی کارگران استان طی پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است؛

به نام خدا

بی شک کارگران از شریف ترین و زحمت کش ترین طبقه اجتماع هستند که عزم و اراده و فعالیت آنان باعث تحرک صنعت ، تولید ، اشتغال و به تبع آن آسایش و رفاه عمومی در جامعه می گردد.
رمز پیشرفت و توسعه‌ی هر کشوری مرهون و مدیون تلاش کارگران کارآمد ، پرتلاش و توانمندی  است که مهمترین سرمایه‌ی انسانی هر کشوری محسوب می گردند که همواره در  سنگر کار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان اصلی ترین و مهم ترین  نیروی محرکه‌ی چرخه‌‌ی اقتصاد ، نقشی برجسته و ویژه‌ ای را خصوصا در امر مشارکت مردمی ایفاء می کنند.
تکریم کارگران و بزرگداشت هفته کار و کارگر نه به عنوان یک مناسبت اجتماعی بلکه  برخاسته از مبانی اعتقادی، دینی و ارزش های ملی ماست به طوری که هم در گفتار ائمه معصومین (ع) و هم رهبران دینی و سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مورد تاکید بوده و به نقش و جایگاه این قشر زحمت کش به صورت ویژه اشاره شده است .
اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام ، جایگاه  و زحمات تمامی مجاهدان کار و کارگری و  تلاشگران عرصه عمران و  سازندگی، فرارسیدن هفته جهانی کار و  کارگر را به همه کارگران شریف و زحمتکش ایران زمین به ویژه کارگران  عزیز و پرتلاش در استان بوشهر و شهرستان تنگستان علی الخصوص بخش دلوار و همچنین متولیان ، مسئولین و مدیران  پرتلاش حوزه و ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ایران اسلامی و همه انجمن ها و تشکل های  کارگری ، تبریک عرض نموده و اظهار  امیدواری می نمایم که  با همت ستودنی تلاش‌گران این عرصه، شاهد افزایش بهره‌وری و جهش  تولید و اعتلای عمران ،  آبادانی، توسعه و پیشرفت  ایران اسلامی در سایه مشارکت مردمی باشیم.

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *