امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی بخشداری دلوار

بازدید سرزده استاندار بوشهر و بخشدار دلوار از بخش دلوار

استاندار بوشهر و بخشدار دلوار به صورت سرزده از منطقه نمونه گردشگری دلوار و دلارام،اسکله تجاری بندر دلوار و بوالخیر،پارک جنگلی علی آباد و پروژه مخزن ذخیره آب در شهر دلوار بازدید نمود.
اشتراک گذاری
08 فروردین 1401
کد مطلب : 723

محمدی زاده استاندار بوشهر و عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در این بازدید با توجه به آغاز فصل گرما و مصرف و مشکلات حوزه آبی در بخش دلوارگفت: هزینه  تکمیل پروژه مخزن آب شهر دلوار بزودی اختصاص خواهد یافت و عمده این مشکلات با اتمام این پروژه بر طرف خواهد شد.


استاندار بوشهر با توجه به ظرفیت بخش دلوار در حوزه گردشگری بیان نمود: نواقصات حوزه گردشگری تکمیل و  جاده گردشگری بین روستاهای ساحلی دلارام  بربو و بوجیکدان احداث و هر چه سریع تر تیرهای فرسوده در روستای دلارام اصلاح گردد.


ایشان افزودند: یادمان و یادگار مبارزات سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری (تپه رشادت)با استعمار در منطقه نمونه گردشگری دلوار در خور شان این بزرگمرد طراحی و اجرا شود.


وی با توجه به حوزه تجارت و اشتغال مردم بخش دلوار افزودند:توسعه بنادر و تکمیل پروژه های پهلوگیری در بنادر دلوار و بوالخیر تسریع گردد.
استاندار بوشهر در بازدید از پارک جنگلی علی آباد بیان نمود:مدیریت پارک جنگلی علی آباد جهت نگهداری و بهسازی،از منابع طبیعی به شورا و دهیاری توسط بخشدار پیگیری گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *