امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بازدید بخشدار دلوار به همراه مدیران سازمان توسعه تجارت ایران از اسکله تجاری دلوار

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اقتصاد دریایی و صیادی نیازمند برنامه ای هدفمند و پایدار جهت توسعه ی زیرساخت ها در بخش دلوار خواهد بود.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،بازدید و نشست بخشدار دلوار جهت بررسی و رفع مشکلات زیرساختی حوزه تجارت بخش دلوار با مدیر کل دفتر آماد و پشتیبانی سازمان توسعه تجارت ایران […]

اشتراک گذاری
24 دی 1401
کد مطلب : 1660
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *اقتصاد دریایی و صیادی نیازمند برنامه ای هدفمند و پایدار جهت توسعه ی زیرساخت ها در بخش دلوار خواهد بود.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،بازدید و نشست بخشدار دلوار جهت بررسی و رفع مشکلات زیرساختی حوزه تجارت بخش دلوار با مدیر کل دفتر آماد و پشتیبانی سازمان توسعه تجارت ایران و مدیران سازمان صمت استان و دیگر مسئولین در اسکله دلوار و محمدعامری و بخشداری دلوار برگزار شد.
عالی‌پور بخشدار دلوار با توجه به مرز ۱۰۰ کیلومتری بخش دلوار با دریا گفت:وابستگی اشتغال مردم بخش دلوار به دریا سابقه دیرینه این دیار است که متاسفانه با وجود این ظرفیت مهم ، زمینه توسعه این اشتغال و تجارت  در بخش مغفول مانده است .
ایشان در ادامه بیان نمود: توسعه زیرساختهای بندری ، گمرکی و تجاری در امر صادرات و واردات کالاهای اساسی می تواند نقش مهمی را در امر اقتصاد و اشتغال مردم این خطه ایفا نماید.
بخشدار دلوار با توجه به سرمایه گذاری مردم در این حوزه و اشتغال گفت: با گذشت  بیش از ۱۰ ماه از سال لنجدارن تنها توانسته اند یک سفر را داشته باشند که میطلبد مجوز سفر دوم اخذ و به این قشر اعلام گردد.
ایشان نقش لنجداران را در ایجاد امنیت سواحل و اجرای برنامه های فرهنگی،مذهبی،توسعه فضای آموزشی و بهداشتی و دیگر موارد مهم دانست و بیان نمود: لنجداران در واقع مرزبانان اصلی و همیشگی این نظام بوده و نقش اساسی را در تمامی زمینه ها بخصوص برگزاری مراسمات و توسعه زیرساختهای مورد نیاز در بخش دلوار ایفاء نموده اند .
بخشدار دلوار در پایان این نشست اظهار امیدواری نمود که با اختصاص بودجه به توسعه اسکله های تجاری و صیادی دلوار زمینه  صادرات و واردات گسترده کالا و به تبع آن اشتغال پایدار را در بخش دلوار شاهد باشیم.

‘گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *