امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

افتتاح چمن مصنوعی فوتبال به دست وزیر علوم در دلوار

*وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دولت سیزدهم در راستای عمران و آبادانی کشور عزمی راسخ دارد، گفت: استان بوشهر اکنون به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر زمین چمن مصنوعی فوتبال شهر دلوار با حضور وزیر علوم، تحقیقات و […]

اشتراک گذاری
18 بهمن 1402
کد مطلب : 4224
*وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دولت سیزدهم در راستای عمران و آبادانی کشور عزمی راسخ دارد، گفت: استان بوشهر اکنون به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر زمین چمن مصنوعی فوتبال شهر دلوار با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار بوشهر،فرماندار تنگستان، بخشداردلوار و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی افتتاح شد.

با توجه به نیاز ورزشکاران شهر و بخش دلوار این فضای ورزشی در استادیوم شهید جمادی شهر دلوار با اعتبار۹ میلیارد تومان احداث شده که بیش از۳ میلیارد این پروژه توسط شهرداری دلوار مشارکت داشته است.

محمدعلی زلفی‌گل در آیین افتتاح طرح‌های دهه فجر شهرستان تنگستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: شهدا با تقدیم جان خود برای تأمین رفاه و امنیت امروز کشور فداکاری کردند و تکریم و تعظیم خانواده شهدا تکلیف است. مسئولان باید در مسیر شهدا حرکت کنند و هر مسئولی که در این راه قرار نگیرد، در مسیر آرمان‌های انقلاب و شهدا قرار ندارد.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه روستاها در تولید و اشتغال خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم نگاهی خاص و ویژه به روستاها به‌عنوان کانون تولید دارد و حمایت از تولیدکنندگان در این مناطق در دستور کار دولت است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر لزوم خدمات‌رسانی شبانه‌روزی به مردم اضافه کرد: هر کسی مسئولیتی می‌پذیرد باید با جان و دل و با همه توان و ظرفیت موجود برای اعتلای کشور و بهبود خدمت‌رسانی به مردم اهتمام ورزد. استان بوشهر اکنون به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است. با تدابیر استاندار و مدیران ارشد، جای جای استان، شاهد اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی هستیم.

زلفی‌گل به جایگاه دشتی و تنگستان اشاره کرد و یادآور شد: شهید رئیسعلی دلواری نامی بزرگ در تاریخ استکبارستیزی کشور است و شهید نادر مهدوی و همرزمان از دشتی، شهدای شاخص استکبارستیزی هستند که در دفاع از کشور فداکاری کرده‌اند و باید به دشتی و تنگستان به طور ویژه رسیدگی کرد. دولت سیزدهم در راستای عمران و آبادانی کشور عزمی راسخ دارد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *